دست دوم

علت کار نکردن ماشین لباسشویی بعد از آبگیری

علت کار نکردن ماشین لباسشویی بعد از آبگیری

علت کار نکردن ماشین لباسشویی بعد از آبگیری

ماشین لباسشویی از جمله تجیهزات مهم در هر منزل محسوب می شود اما در هنگام استفاده از این وسیله باید نکاتی را مد نظر قرار داد تا علاوه بر اینکه دستگاه نحوه عملکرد بهتری داشته باشد بر طول عمر آن نیز افزوده شود اما گاهی در استفاده از این دستگاه مشکلات رایجی وجود می آید که در بیشتر ماشین لباسشویی ها نیز پیش خواهد آمد یکی از این مشکلات عدم کارکرد ماشین لباسشویی پس از آبگیری است , آیا می دانید علت کار نکردن ماشین لباسشویی بعد از آبگیری چیست ؟ و این مشکل چه راه حلی دارد ؟ تهران سمسار خریدار واقعی ماشین لباسشویی کارکرده شماست . برای قیمت گذاری روی ماشین لباسشویی کارکرده منزل خود با ما تماس بگیرید  تا در کمتر از یک ساعت در هر کجای تهران که هستید حضور پیدا کنیم . همچنین همراه ما باشید با : 

  • مهم ترین علت کار نکردن ماشین لباسشویی بعد از آبگیری و راه حل آن
  • سوالات رایج کاربران

قیمت ماشین لباسشویی دست دوم  چنده ؟

علت کار نکردن ماشین لباسشویی بعد از آبگیری

مهم ترین علت کار نکردن ماشین لباسشویی بعد از آبگیری و راه حل آن

خراب شدن المنت ماشین لباسشویی :

از جمله علت کار نکردن ماشین لباسشویی بعد از آبگیری خراب شدن المنت یا سنسور المنت در دیگ دستگاه ماشین لباسشویی می باشد , این المنت با توجه به مدل ماشین لباسوشی ممکن است در پشت یا جلو دیگ دستگاه قرار گرفته باشد برای اینکه المنت را جدا نمایید سوکت های برق را جدا کرده و توسط سیم تست به المنت برق برسانید در صورت گرم شدن المنت سالم است و اما در صورتی که این اتفاق نیافتاد المنت خراب است و باید تعویض شود .

خراب بودن هیدرواستات ماشین لباسشویی :

 اگر دستگاه روشن است اما آبگیری انجام نمی شود هیدرواستات را باید تعویض کنید ؛ از دیگر مشکلات رایج به هیدرواستات می توان به خروج آب از دیگ لباسشویی , ورود حجم غیر معمول آب به داخل ماشین لباسشویی و اختلال در چرخه شست و شو اشاره نمود و

قطع بودن سیم رابط هیدرواستات و موتور :

از دیگر علت کارنکردن ماشین لباسشویی بعد از آبگیری می توان به قطعی سیم رابط بین موتور تایمر و هیدرواستات اشاره نمود این سیم را از روی نقشه پیدا کرده و توسط اهم متر ارتباط سیم را بررسی کنید و در صورتی که مطمئن شدید مشکل از این قسمت است این سیم را تعویض نمایید .

چرا دکمه استارت ماشین لباسشویی کار نمیکنه ؟

خراب بودن موتور :

خرابی موتور می تواند دلیلی دیگر در کار نکردن دستگاه پس از آبگیری باشد ؛ متداول ترین علت خرابی موتور کم شدن زغال آن است در صورتی که اندازه این زغال به نصف یا کمتر برسد غ می بایستی برای فعالیت مجدد موتور تعویض گردد ؛ اگر از سالم بودن زغال ها مطمئن شدید ممکن است مشکل از کلکتور موتور باشد که در این صورت باید کل موتور تعویض گردد برای تعویض موتور پشت ماشین لباسشویی را باز کرده و تسمه را از محل جدا کنید تا به موتور برسیدابتدا زغال های موتور را چک کنید البته در صورتی که دستگاه شما جدید باشد اصلا تسمه ای ندارد و در چنین صورت باید کیت الکترونیکی که موتور متصل است تعویض گردد .

خرابی برد یا تایمر دستگاه :

در صورتی که لباسشویی شما جدید است به دنبال تایمر نباشید در دستگاه های جدید برد جایگزین تایمر شده است , اگر برد دستگاه خراب بود در صورتی که امکان تعمیر آن وجود دارد ان را تعمیر کنید در غیر این صورت آن را از دستگاه جدا کرده و با قطعه جدید جایگزین کنید .

پاره شدن یا خارج تسمه از جای خود :

برای بررسی تسمه درب روی دستگاه یا درب پشت دستگاه را بردارید و تسمه را بررسی کنید در صورتی که تسمه پاره شده باشد ان را تعویض نمایید و اگر از جای خود خارج شده باشد آن را جا بیاندازید .

سوالات رایج کاربران

علت نیامدن آب داخل لباسشویی اسنوا چیست ؟

علت نیامدن آب داخل ماشین لباسشویی اسنوا می تواند دلایل مختلفی اعم از مشکل در شیر خانگی یا شیر برقی ماشین لباسشویی , خراب شدن سلکتور , تایمر و برد الکترونیکی , خراب شدن سنسور سطح آب و کم بودن فشار آب باشد حداقل فشار برای آبگیری psi 20 است .

علت خشک نکردن ماشین لباسشویی چیست ؟

اصلی ترین علت خشک نکردن لباسشویی خرابی المنت هیتر , خرابی ترموستات , خرابی فیور حرارتی , خرابی برد دستگاه و از کار افتادن کلید فعال کننده خشک کن است .

علت پر نشدن آب در لباسشویی چیست ؟

علت پر نشدن آب در لباسشویی کم بودن فشار آب ورودی , خرابی شیر ورودی , مشکل در شیلنگ ورودی آب , خرابی سوئیچ شناور , گرفتگی فیلتر ورودی ماشین و ایراد در تایمر و برد الکترونیکی است .

علت بالانیامدن آب داخل لباسشویی چیست ؟

علت نیامدن آب داخل ماشین لباسشویی , دوو , ال جی , اسنوا و پاکشوما می تواند پیچ خوردگی شیلنگ و دریچه های ورودی , خرابی شیر برقی و یا خرابی سنسور سطح آب باشد .

خریدار نقدی ماشین لباسشویی دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *